Przez ostatnie 2 miesiące przyszłe instruktorki kształciły się na Kursie Przewodniczek „W drodze” 2022/2033. W tym czasie miałyśmy okazję spotkać się na 2 zbiórkach i 2 biwakach – jeden odbył się w Krakowie przy ulicy Kaczeńcowej, a drugi w Nowym Targu u braci Kapucynów. W trakcie zajęć poznałysmy historię chorągwi, poszerzyłyśmy swoją wiedzę o kwatermistrzostwie i pierwszej pomocy, a także innych organizacjach. Mialysmy tez okazję porozmawiać z psychologiem, ale przede wszystkim wspaniale spędzić ze sobą czas. Najlepsze wspomnienia oraz zdjęcia powstały na szczycie Trubacza, który w trakcie kursu miałysmy okazję zdobyć. W tym wszystkim oczywiście nie zabrakło pysznego jedzonka, kawusi i wymiany doświadczeń między pionami – inspirujące dyskusje nie miały końca. Mamy ogromną nadzieję, że po tym kursie grono instruktorskie chorągwi szybko się powiększy!

Zdjęcia wykonała Wiktoria Nosal