Wnioski do Komisji Instruktorskiej należy złożyć w następujących terminach:

planowany termin zamknięcia stopniatermin złożenia wniosku
16 stycznia / 22 lutego11 listopada
3 maja16 stycznia / 22 lutego
1 września / Dzień Polskiej Harcerki3 maja
11 listopada1 września

*przy próbie podharcmistrzyni nie obowiązuje termin zamknięcia stopnia dnia 16 stycznia!

Aktualne wzory wniosków i załączników są w zakładce DRUKI.

Prosimy o przesyłanie wniosków w wersji PDF. Nazwy dokumentów powinny zaczynać się od nazwiska i imienia kandydatki np. Kowalska Anna załącznik nr 4 opinia ze środowiska. W przypadku harcerek realizujących próbę przewodniczki prosimy również o dosłanie aktualnego planu pracy.

Prosimy o niepakowanie dokumentów. Prosimy także o przysłanie zdjęcia podopiecznej wraz z dokumentami.

Skrzynka mailowa: ki.malopolanki@zhr.pl

Bardzo zależy nam na terminowym składaniu wniosków, dlatego prosimy o przestrzeganie powyższych dat. Jeżeli któregoś z druków nie możecie przesłać, prosimy o poinformowanie nas o tym przed ostatnim dniem składania.

Nie można złożyć wniosku i umówić kandydatki na spotkanie z KI bez zamkniętego stopnia wędrowniczki (pwd) lub otwartej próby HR (phm) na dzień, w którym składany jest wniosek.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z komisją, mailowy lub osobisty (dane kontaktowe w zakładce „skład komisji”).

Czuwajcie w uśmiechu!

Przewodnicząca KI