Spędzasz zimowe wieczory z kubkiem herbaty i książką? A może czytasz będąc w podróży?
To konkurs dla Ciebie! #zaINSPIRUJ

Wydział Harcerek ogłasza konkurs na stworzenie inspiropisów, które znajdą się w nowej książeczce sprawności. Niech to będzie cytat z książki, którą przeczytałaś. Może to być chwytliwy opis, krótka historyjka, a nawet wiersz. Fragment ma być krótkim komentarzem, zachęcającym do zdobycia tych sprawności. Coś, co przekona dziewczyny, że zdobycie nowych umiejętności jest niesamowitą przygodą.

Możesz wybrać cytat do jednej, dwóch lub kilku ścieżek. Zostaw swój ślad w historii OH-ek!

Kto może wziąć udział?
W konkursie mogą wziąć udział harcerki oraz instruktorki OHek.

Listę ścieżek sprawności znajdziesz w mailu lub w albumie na profilu FB OH-ek.
Zgłoszenia przez formularz: https://forms.gle/CafMvdEbJN5MqEYM7

A w zgłoszeniu:
– stopień, wiek (rocznikowo) imię i nazwisko,
– numer i nazwa drużyny, imię i nazwisko drużynowej
– nazwa wybranej ścieżki, autor i tytuł wybranej książki oraz wybrany fragment (inspiropis)

Na zgłoszenia czekamy do 15.01.2021!

W konkursie wyróżniamy trzy kategorie – indywidualną, zastępów i drużyn.

Co z nagrodami?
Zachęcamy do udziału pojedyncze instruktorki, kadry drużyn, kadr gromad
Nagrody zostaną do Was rozesłane pod koniec trzeciego kwartału 2022 roku – o ile sytuacja światowa nie pokrzyżuje nam planów.

Wszelkie pytania/wątpliwości kierujcie na adres: sprawnosci.harcerki@zhr.pl

Czuwaj!
Zespół ds. sprawności OHek