Drogie Małopolanki!

W powietrzu czuć już wiosnę, a to tylko przybliża nas do snucia wakacyjnych planów i wizji.
A może w te wakacje chciałabyś zrobić coś zupełnie nowego? Przeżyć niesamowitą przygodę? Poznać harcerskie bratnie dusze? A przy okazji dowiedzieć się na czym w zasadzie polega to całe ZUCHOWANIE? Odkryć tajemnicę jak zapanować nad gromadką dzieci? Dowiedzieć się czy przez antenki na zuchowych beretach można porozumieć się z kosmitami? Albo po prostu, marzy Ci się wyjazd, w czasie którego wcielisz się w swoją ukochaną postać z dzieciństwa i przy okazji odkryjesz nowe cechy i umiejętności u swoich zuchenek?

Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to mamy dla Ciebie ważną informację -właśnie ruszyły zapisy na tegoroczną edycję Kursu Metodyki Zuchowej „Pryzmat 2021”!

Warunki uczestnictwa w kursie
· min 17 lat (rocznikowo, 2 klasa liceum/technikum)
· stopień samarytanki
· ukończony Kurs Przybocznych Zuchowych
· opłacone składki członkowskie ZHR

Daty kursu:

· 15 maja – całodzienna zbiórka w Krakowie
· końcówka maja – zbiórka online
· 17-29 sierpnia – obóz wędrowny

Mamy ogromną nadzieję, że powyższe terminy nie ulegną drastycznym zmianom, jednak prosimy o wyrozumiałość ze względu na dynamiczne zmiany sytuacji epidemiologicznej.

Po więcej informacji zgłoś się do swojej Hufcowej lub Drużynowej.

Do zobaczenia!

Kadra KMZ 2021