#KursPWD2019 #WDrodze

Słyszeliście już wiadomości z ubiegłego tygodnia?

Dokładnie tak, w czwartkowy wieczór zakończył się kurs PWD. Inaczej mówiąc: czas kształcenia Przyszłych Wybitnych Drużynowych. Dziewczyny spotkały się  na dwóch zbiórkach oraz biwakach.

Kursantki są zgodne w jednym:” Był to niesamowity etap naszego życia, z przyjemnością przeżyłybyśmy tę przygodę jeszcze raz!”.  Na kursie czekało wiele wspaniałych doświadczeń, między innymi: zajęcia z retoryki, kolacja w domu inspirującej instruktorki, zdobycie ciekawych informacji na temat eksperymentów społecznych, ciut  rozrywki dzięki just dance, wiele śmiechu spowodowanego grą w czółko, zgłębienie tajników historii powstania chorągwi oraz tekstu zobowiązania od samych zaangażowanych w te inicjatywy Druhen, urokliwy spacer po Nowej Hucie oraz wiele wiele cudownych zajęć prowadzonych przez ludzi znających się na rzeczy.

Z tego miejsca pragniemy podziękować właśnie takim osobą, które pomagają kursantką się kształcić i zdobywać coraz to nowy zakres wiedzy dzięki chęci dzielenia się doświadczeniem.

Skoro mowa o podziękowaniach, to zdecydowanie należą się one tegorocznej kadrze kursu, która poskromiła wiele obaw przed podjęciem służby instruktorskiej oraz pokazała, że harcerstwo też mnóstwo śmiechu oraz, że każda rozmowa ma znaczenie.

Kursantki są niezwykle wdzięczne: phm. Gabriela Kongstad HR, phm. Joanna Adamusik HR, phm. Joanna Głodek HR, pwd. Joanna Korabik wędr!

Do zobaczenia w drodze!