Skład Komisji:

Przewodnicząca: pwd. Justyna Gębołyś HR

Członkinie: pwd. Kinga Nowak HR, pwd. Sonia Klimala wędr., pwd. Marcelina Synowiec wędr., pwd. Zofia Markuc wędr.

Kontakt: komisjaprzystan@zhr.pl

***

Czas zdobywania stopnia wędrowniczki, to czas wielu wędrówek zarówno tych fizycznych, jak i tych w znaczeniu metaforycznym. Czas, w którym odkrywamy siebie i przebywamy długą drogę. Dlatego my zapraszamy cię do wspólnego Przystań-ęcia na chwilę i przemyślenia swojego stopnia. Niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynasz z nim przygodę czy już ją kończysz mamy nadzieję, że nasze spotkanie okaże się owocne w inspirujące pomysły.

Informacje praktyczne:

Jeśli chcesz zgłosić się na komisję prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej.

Tę samą ankietę wypełniają wszystkie harcerki, czyli te które chcą przyjść na komisję, aby stopień otworzyć, zamknąć oraz te, które razem z opiekunką postanowiły przyjść wspólnie przegadać stopień i go znacząco zmienić.

Po wypełnieniu przez ciebie ankiety skontaktujemy się z tobą (w wybrany przez ciebie sposób).

Więcej szczegółowych informacji znajduje się w ankiecie.